Сковорідка 30 см Буковинка
Код: 1188394203

Сковорідка 30 см Буковинка

Ціна:
510 грн
Опис:

Сковорідка 30 см Буковинка

Ви любите влаштовувати пікнік на природі, спілкуватися з друзями біля багаття? Тоді вам потрібна особлива посуд для польових умов.

Ми пропонуємо вам туристичну сковорідку з диска, борони. Сковорода Буковинка компактна, легко складається, її зручно транспортувати. Поверхня сковороди прокалена і готова для смаження і використання. Ручки і ніжки знімаються, їх зручно ставити і знімати. На природі ця сковорода незамінна річ, з допомогою якої можна приготувати сотні смачних страв. У сковорідці можна на відкритому вогні тушкувати овочі, рибу, м'ясо, гриби, робити гриль, готувати грінки, смажити картоплю і багато інші смачні страви з димком.

Материал. Изделие из стали с овальным дном и бортиками для приготовления пищи типа «вок» и «садж» на костре. Металл не деформируется от высокой температуры и долго сохраняет тепло.

Характеристики сковородки

  • Диаметр 30 см
  • Бортик высотой 3 см
  • Толщина 4 мм
  • Ножки и ручки съемные

Комплект

  • Сковорода для жарки: 1 шт.
  • Ручки: 2 шт.
  • Ножки: 3 шт.

Крышка для сковородки и чехол не входят в комплект и приобретаются отдельно:

Инструкция по использованию:

1. Перед началом жарки необходимо протереть сковородку от остатков жира. Сделать это можно тряпкой или сухой салфеткой

2. Поставити сковорідку на вогонь, на суху сковороду насипати солі та смажити 10-15 хвилин, зняти з вогню і дати охолонути. Ще раз протерти сухою чистою ганчіркою або серветкою. Після цього можна ставити на вогонь, додати масло/жир і готувати.

3. Для смаження можна використовувати рослинне масло, свинячий жир або будь-який інший жир тваринного походження.

4. Починати смажити можна тільки після повного нагріву масла/жиру на сковороді.

5. Після приготування їжі категорично не рекомендується мити сковороду водою та миючими засобами, щоб уникнути появи іржі. Краще використовувати абразивні засоби для видалення нагару. Потім протерти сухою чистою ганчіркою або серветкою і змастити жиром сковорідку для зберігання до наступного використання.

Коментарі: