Пропонуємо співпрацю по системі Дропшиппінг

Дуже широкий вибір посуду і товарів для будинку від таких відомих брендів як Pasabahce, Luminarc, а також українських виробників.

Працюємо по 100% передоплаті або з післяплатою, при цьому ризики  незабору товару і витрати на доставку товару в обидві сторони несе дропшиппер (Ви).

Відправляємо безпосередньо вашому клієнтові.

У перший місяць співпраці пропонуємо знижку 15% від ціни на сайті (від повної вартості, без знижки). Якщо сума замовлень на місяць буде більше 10 000 грн. за цінами сайту, ваша знижка буде 17% на наступний місяць, якщо сума замовлень перевищує 20 000 грн - знижка 18%, якщо сума замовлень більше 30 000 - знижка 20%.

Відправлення в день замовлення, за умови оплати до 11-00. Якщо пізніше, відправка на наступний день. Відправляємо Новою поштою, Justine. Замовлення робите на сайті через кошик і в коментарях до замовлення вказуєте "Дропшиппінг" і своє прізвище. Якщо клієнт не забирає товар по відправці, транспортні витрати погашаєте Ви.

Ваші дані внесемо в нашу базу дропшиперів і ви отримаєте посилання на завантаження наших товарів для автооновлення на вайбер або пошту, як зручніше вам.

Для реєстрації в якості дропшиппера в нашій базі клієнтів надішліть свої дані на електронну адресу

shop.sadwest@gmail.com в такому форматі:

ПІБ контактної особи

Іван Іванович Іваненко

Назва магазину

Sadwest

Сайти де будуть розміщуватися товари

allsad.com.ua

електронна адреса

allsad@gmail.com

Номер телефону

+38 (098) 1234564

Або телефонуйте +380981590006

Товари в категорії Дропшиппінг відсутні